NEJKRÁSNĚJŠÍ VZPOMÍNKY NA SVĚTĚ JSOU TY, PŘI KTERÝCH ZJISTÍŠ, ŽE SE USMÍVÁŠ.

neděle 22. listopadu 2020

Na začátečníka dobrý

17 komentářů:

 1. Jó, dobrýýýý :-))))))))))))) !
  Pěknou neděli!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den,píši vám uplně z jiného důvodu,na jiném blogu jsem se dozvěděla,že sbíráte přebaly čajů.I já jsem sběratel těchto přebalů, byla bych ráda kdyby jste si se mnou chtěla sem tam něco vyměnit nebo se navzájem upozornit na nové.Já blog nemám,ale kdyby jste měla zájem tak mně napište na mail olga.kracmarova@seznam.cz Byla bych ráda kdyby jste se mě ozvala,děkuji Olga Kráčmarová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přebaly čajů nesbírá Jindra, ale já. Jindra mi jen laskavě přispěla do sbírky :). Napíšu na uvedený mail :)

   Vymazat
  2. Koukám, že Vám to Stáňa osvětlila, tak doufám, že jste se spolu domluvily.
   Mějte hezký den a děkuji za návštěvu na mém blogu.
   Jindra

   Vymazat
 3. Je to paráda, mít vtipného manžela. O smích není nouze :-)).

  OdpovědětVymazat
 4. Budoucí spisovatel, to se doma vždycky hodí:):)
  Hezký večer ..........

  OdpovědětVymazat
 5. Jindro, moje drahá polovice říká "Ranní ptáče bez lahváče moc daleko nedoskáče". Pak ještě říká "V létě ochladí, v zimě zahřeje" - a řeč je samozřejmě o pivu, nikoliv o pracovním oblečku :)

  OdpovědětVymazat
 6. Souhlasím! Je to dobrýýý!
  Hezké dny, Jindřiško! Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Dost dobrý!
  "A pokud někam doskáče, ať si nesundává maskáče" .o)))
  Prima dny
  K.

  OdpovědětVymazat
 8. Jindřiško, díky. Je to dobrý. Měj pohodové dny.

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj, zdravím tebe i tvoje vtipné komentující.
  Ano, z takových drobných štěků žije žena. Z nich se rodí ty nejlepší články - jako tento teď ☺

  OdpovědětVymazat
 10. Dámy, jak z mé drahé polovičky něco vtipného vypadne, tak vám to sem dám:-). Mám ráda, když mě rozesmívá, proto jsem si ho nakonec vzala. I když život nepřináší vždy jen to veselé a leckdy nebyly důvody ke vtípkům, jsem ráda, že máme toto období za sebou a zase se spolu víc smějeme. Tak nám držte palce, ať už nám ten vtip v manželství vydrží:-).
  Jindra

  OdpovědětVymazat
 11. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpovědětVymazat
 12. Jako taková první vlaštovka to je určitě fajn, to je jasná věc. :) Na druhou stranu jako je to doplněná šablona. Nicméně nechci hanit. Víte co, můj obor je vývoj mobilních aplikací, tak se v tomhle ohledu pohybuji mezi profíky na grafiku, copywriting, UX design a tak dále. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře, vážím si každé zpětné vazby.
Jindra